-- Büyük Veri, Etkinlik

Webrazzi Online: Big Data | 4 Ekim Salı – 10:00

Merhabalar,

Yarın 4 Ekim Salı günü saat 10’da,  Büyük Veri yani “Big Data” (herkesimin konuştuğu, ama ülkece pek farkında olmadığımız ve önem vermediğimiz o menem şey 🙂 ) üzerine webinar tadında bir etkinlik gerçekleştirilecektir. Geçen haftaki Nesnelerin İnterneti yani Internet of Things (IoT) oldukça keyifli idi. Bunun da aynı olacağı kanısındayım. Bu event’i ve hakkında yapılan meetup’ları kaçırmaman dileğiyle. Görüşmek üzere 🙂

‘Big data’ yani büyük veri herkesin dilinde. Şüphesiz bu kavramı iyi anlayan ve kullanan markalar çok fark yaratıyor! Büyük Veri‘den nasıl istifade edilir, iş yapış şekillerimizi ve pazarlama dünyasını nasıl değiştirir? Bu ve bunlar gibi büyük veriye dair tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Ülkemizde hizmet veren büyük veri girişimleri, globalde öne çıkan şirketler, büyük veriyi girişimlerden kurumsal şirketlere kadar herkesin nasıl kullanabileceği ve büyük veri dünyasının teknolojik olarak en güncel trendlerini size olabildiğince anlaşılır ve detaylı bir şekilde aktaracağız.

4 Ekim Salı günü saat 10:00’da Webrazzi başına geçerek siz de bizi dinleyebilir, Büyük Veri konusunda bilgi ve vizyonunuzu genişletebilirsiniz.

Bilgi için : http://webrazzi.com/big-data-2016/